فروشگاه
انبارداری پیشرفته تحت اکسل

نصب ویژوال سی پلاس پلاس و برطرف کردن ارور های dll

امروز هم با شما هستم با یک آموزش کاربردی نصب ویژوال سی پلاس پلاس و برطرف کردن ارور های dll خیلی وقت ها پیش میاد که بخواهیم .
نرم افزار آفیس را نصب کنید تا بتوانید از فایل اکسل استفاده کنید ولی زمان نصب آفیس با خطا های dll مواجه میشوید و دیگر قادر به نصب آفیس یا فتوشاپ نمی شوید.
اما جای هیچ نگرانی موجود ندارد وقتی آکادمی روح الله است با من همراه باشید.

توجه

قبل از هر کاری آموزش های زیر را مشاهده فرمایید👇

آموزش نصب و کرک winrar

دانلود یژوال سی پلاس پلاس

 

ویژوال سی پلاس پلاس چیست؟

ویژوال سی پلاس پلاس برنامه ای است که در مایکروسافت برای آسان شدن برنامه نویسی به زبان سی یا سی پلاس پلاس طراحی و نوشته شده است.

ویژوال سی یک مجموعه به هم پیوسته است که همه ی ابزاری که برای توسعه یک برنامه لازم داریم را یک جا جمع آوری و مجتمع کرده است. محیط ویژوال سی پلاس پلاس یک محیط برنامه سازی است که هر روز کامل تر شده و قابلیت های جدیدی به آن اضافه می شود. برنامه های سطح پایین و سطح بالا هر دو با این محیط قابل اجرا هستند. این محیط برای رایانه های شخصی طراحی و توسعه داده شده است. بیشتر نرم افزارهای سیستمی با استفاده از سی پلاس پلاس نوشته می شوند و بسیار کاربردی می باشد.

نصب ویژوال سی پلاس پلاس در آکادمی روح الله

نصب ویژوال سی پلاس پلاس در آکادمی روح الله

امکانات سی پلاس پلاس نسبت به سی

در مقایسه با سی، سی پلاس پلاس بسیار قدرتمند تر است. لابراتوار bell به عنوان نسخه جدیدی از ویژوال سی، سی پلاس پلاس را طراحی کرده و ارائه داده است. در ویژوال سی پلاس پلاس قابلیت های جدیدی مانند کلاس ها، توابع و operator overloading اضافه شده است. ارث بری های چند گانه در سی پلاس پلاس معرفی شده اند. با استفاده از ویژوال سی پلاس پلاس به کتابخانه های بزرگ و فراوانی دسترسی داریم که کار برنامه نویسی را بسیار راحت می کند. به همین دلیل سیستم عامل ها با استفاده از این زبان نوشته می شوند.

ویژوال سی پلاس پلاس در آکادمی روح الله

ویژوال سی پلاس پلاس در آکادمی روح الله

کاربرد ویژوال سی پلاس پلاس

نرم افزارهایی که با استفاده از component های زبان ویژوال سی پلاس پلاس نوشته شده اند به طور معمول روی سیستمم اجرا نمی شوند و در نصب آن ها با خطاهایی مواجه می شوید.در واقع سیستم عامل به تعدادی فایل نیاز دارد تا بتواند ویژوال سی پلاس پلاس را اجرا کند. سیستم های بانکی و آموزشی با استفاده از سی پلاس پلاس نوشته می شوند.

پیش نهاد آکادمی روح الله برای شما :
ساخت جیمیل همراه با فیلم آموزشی

Microsoft Visual C plus plus Runtime که در حال حاضر ورژن های مختلفی از آن در اینترنت وجود دارد در حقیقت تعدادی فایل است که برای سیستم عامل مورد نیاز است تا بتواند برنامه هایی را که با زبان سی پلاس پلاس نوشته شده است اجرا نماید. گاهی اوقات برای اجرای یک برنامه یا یک بای اروری دریافت می کنید که نشان می دهد Microsoft Visual C++ Redistributable بر روی سیستم شما نصب نمی باشد پس برای اجرای این بازی یا نرم افزار لازم است ویژوال سی پلاس پلاس بر روی سیستم نصب شود زیرا سیستم شما به خودی خود قادر نیست چنین زبانی را تفسیر نماید.

آموزش نصب ویژوال سی پلاس پلاس در آکادمی روح الله

آموزش نصب ویژوال سی پلاس پلاس در آکادمی روح الله

ویژگی های ویژوال سی پلاس پلاس

این برنامه با انواع ویندوزهای 7 و 8 و 10 سازگاری دارد. بازی ها و نرم افزارهایی که با زبان سی پلاس پلاس نوشته می شوند به آسانی اجرا می شوند. تقریبا تمامی نرم افزارهایی که روزانه با آنها کار می کنیم با ویژوال سی پلاس پلاس مرتبط هستند. کامپایلر ویژوال سی پلاس پلاس می تواند برنامه هایی را که به زبان سی نیز نوشته شده اند کامپایل نماید.

از پروژه های مهمی که با این زبان نوشته شده اند می توان به فتوشاپ، مرورگر فایرفاکس، نرم افزار ارتباطی اسکایپ که برای جلسات آنلاین مورد استفاده قرار میگیرد، گوگل کروم و سیستم عامل ویندوز اشاره نمود.

پیش نهاد آکادمی روح الله برای شما :
آموزش نصب و فعال سازی دائمی ویندوز 11

آموزش رفع خطای DLL 

آموزش رفع خطای DLL در آکادمی روح الله

آموزش رفع خطای DLL در آکادمی روح الله

Adobe Premiere Pro.exe – System Error

The program can’t start because api-ms-win-crt-runtime-11-1-0.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

میانگین رتبه 4.2/5 تعداد رای : 5
اکسل را حرفه ای یاد بگیر
نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

نظر یا سوال شما در این مورد چیست؟

سلام دوست عزیز خوشحال میشوم نظر شما را در مورد این مقاله بدانم 👇

  کاظم عزیزی

  عالی . شیرمادر و نان پدرت حلالت

  پاسخ

   ارادت خدمت شما دوست عزیز
   خوشحال هستم که توانستم برای تون کمک کنم شاد باشید

   پاسخ
  میثم

  بسیار عالی

  پاسخ

   ارادت خدمت شما دوست عزیز
   ممنون بابت ارسال نظر مثبت تون شاد باشید

   پاسخ